0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Telekom İle Hayatı Özgürce Yaşa

  19 Ekim 2017
  45 kez görüntülendi
  Telekom İle Hayatı Özgürce Yaşa

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Türk Telekom İle Hayatı Özgürce Yaşa

  Türkiye’nin en büyük internet sağlayıcısı Türk Telekom fatura öde seçeneği sayesinde kendi web sitesinden online olarak faturanızı ödemenize olanak veriyor.

  ⇒ Telekom İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Son günlerde yaptığı atılımlar ile dikkat çeken firmanın kampanyaları arasında öne çıkan seçenekleri sizler için derledik. İşte hayatı özgürce yaşatan Türk Telekom kampanyalarından bazıları!

  Selfy Dünyasına Özel Evde İnternet Kampanyası

  Gece kuşları için gece 02:00’den sabah 08:00 ‘e kadar paketten yemeyen bir internet olduğunu söylesek ne dersiniz? Türk Telekom evinize sabit telefon bağlatmanıza gerek kalmadan özgürce internetin keyfini sürebilmenizi sağlayarak uygun internet seçenekleri sunmaya devam ediyor.

  Aylık sadece 54.90 TL’den başlayan fiyatlarla ve 24 ay sabit fiyat garantisiyle yararlanabildiğiniz bu kampanyada kullanıcılara verilen en düşük hız 8 Mbps olarak belirlenmiş durumda. Adil kullanım kotası olarak da sunulan en düşük limit 50 GB. Paketlerdeki hız ve adil kullanım kotası yükseldikçe fiyatlar da yükseliyor.

  ⇒ Telekom İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Öğrneğin aynı kampanyanın 16 Mbps hızında ve yine 50 GB adil kullanım kotasına sahip olan seçeneği aylık 60.90 TL oluyor. 100 Mbps hızlı ve 200 GB adil kullanım kotalı olan seçenek ise aylık 100.90 TL karşılığında sunuluyor. Bütün paketlerde ücretsiz kurulum ve aktivasyon seçeneği mevcut.

  Eviniz İnternetsiz Kalmasın

  Telefonları ve iş yerleri sayesinde internetle yeterince haşır neşir olan ancak evdede internetsiz yapamayanlar için eve internet bağlatmanın en uygun yolu Türk Telekom’dan geçiyor. Ayda sadece 29.90 TL ödeyerek siz de evinizde internet keyfini sürebilirsiniz.

  Üstelik bu fiyata sabit telefon ücreti de dahil. Eğer benim zaten evde sabit telefonum var derseniz o zaman bu fiyat sizin için 14.90’a düşüyor.

  Kampanya kapsamında kullanıcıya sunulan hız 4 Mbps’e kadar. Adil kullanım kotası kapsamında getirilen kısıtlama ise 20 GB olarak belirlenmiş durumda. Kampanyaya 31 Aralık 2017 tarihine kadar katılmak mümkün ve bu indirimli fiyatlardan yararlanabilmek için 24 ay kalma sözü vermeniz gerekiyor.

  Üstelik kampanya kapsamında modem de ücretsiz veriliyor ve kurulumu Türk Telekom teknik ekibi tarafından yapılıyor.

  ⇒ Telekom İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Telekom İle Hayatı Özgürce Yaşa

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?