0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Telekom İndirimli Üyelik

  19 Ekim 2017
  47 kez görüntülendi
  Telekom İndirimli Üyelik

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Eğitim İçin Ucuz ve Hızlı İnternet Seçenekleri

  Türk Telekom indirimli üyelik ile pek çok paket sunuluyor. Fatura bedeline her şeyin dâhil olduğu bu hizmetler ile oldukça uygun bir ADSL veya fiber internet hizmeti almış oluyorsunuz.

  Fiber hizmet için oturduğunuz mahallenin alt yapısının buna uygun olması gerekiyor. Bunu öğrenmek için de Türk Telekom web sitesine veya Türk Telekom abone merkezlerine başvurabiliyorsunuz.

  ⇒ Telekom Fiber İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Hem ekonomik hem de hızlı paketler için Türk Telekom hizmetlerine yakından bakıldığında üniversiteye hazırlık setlerinin de dâhil olduğu ve fiber internetli aylık her şey dâhil 89,90 TL’ye internetle üniversiteye hazırlık kampanyası bulunuyor.

  Eğitim için ayrıca eğitim setleri ve 50 GB AKK ile ilk üç ay bedava kullanıma sunulan 59,90 TL değerinde bir, 3 ay bedava eğitimli internet kampanyası da bulunuyor. Bu kampanya 100 GB fırsatı ile aylık 69,90 TL’ye de sunuluyor.

  Dört mevsim kampanyası ile aylık her şey dâhil 66,90 TL ödeyerek 24 mbps hızda fiber internet 35 GB seçeneği ile 12 ay taahhütlü olarak sunuluyor.

  Yalın internet kampanyası ile de her şey dahil 56,90TL’ye online başvurularda %50 indirim alabiliyorsunuz. Tablet isteyenler için de her şey dâhil aylık 71,90 TL’ye bir tabletli internet kampanyası bulunuyor.

  ⇒ Telekom Fiber İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Türk Telekom Fiber Hizmet Paketi

  Fiber internet paketinden yararlanmak için öncelikle fiber altyapısına sahip olmalısınız. Online başvurular için %50 indirim alabileceğinizi fiber internet kampanyası ile 24 mbps hız ile 35 GB interneti bir aylık alabiliyorsunuz.

  Bu kampanya her şey dâhil 56,90 aylık fatura bedeli le sunuluyor. 50 GB ve 24 mbps ucuz internet için ise aylık her şey dâhil olmak üzere 62,90 TL fatura bedeli bulunuyor. 100 Gb kota ve 35 mbps hızında fiber için aylık 74,90 TL ve 50 mbps için de aylık 89,90 TL, 200 GB için sunuluyor.

  Bu kampanyalardan 24 ay taahhüt karşılığında yaralanmanız söz konusu oluyor. Kampanyalarda kota sınırı aşımı olduğunda sadece o fatura dönemine mahsus olmak üzere hızınız da belirlenmiş hızlarda adil kullanım kotası bağlamında düşüyor.

  ⇒ Telekom Fiber İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Telekom İndirimli Üyelik

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?