0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Türk Telekom’da Bireysel ve Kurumsal Başvurular Çok Hızlı

  06 Kasım 2017
  49 kez görüntülendi
  Türk Telekom’da Bireysel ve Kurumsal Başvurular Çok Hızlı

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Türk Telekom’da Bireysel ve Kurumsal Başvurular Çok Hızlı

  Hem bireysel hem de kurumsal olarak Türk Telekom iletişim bilgileri üzerinden ilerlemeniz temel alınıyor. Bu anlamda da müşterilerin ‘destek’ seçeneklerinden geçerli tüm bilgileri elde etmeleri esas alınır.

  Türk Telekom’da Bireysel ve Kurumsal Başvurular Çok Hızlı Başta bireysel çağrı merkezi için müşterilere 444 1 444 telefon numaralarını gösteriyor.

  Hemen arkasından istek ya da önerilere özel mail adresleri ile de karşı karşıya kalacaksınız. Son olarak şikayet kayıtlarına da yer verilmesi söz konusudur. Varsa şikayetlerinizi buradan iletmeniz de faydalı olacaktır. Farklı olarak ücretsiz sesli yanıt sistemlerinden de faydalanmanız söz konusudur.

  Bunun için mobilden 9333’ü aramanız gerektiğini öğreneceksiniz. Evde internet aboneliklerine özel olarak ise 0850 480 43 75 numaralarını gösteriyor. Ev telefonu aboneliklerine özel olarak da 0800 211 93 33’ü aramanız gereklidir.

  Türk Telekom’da Yüksek Hız Kampanyaları

  Hızlı internet seçeneklerinden faydalanmak isteyenlerin ilk adresi Türk Telekom olarak biliniyor. Öyle ki hem telefonsuz internet hem de fiber seçenekleri kapsamında bağlantılara yer vermeniz hedef alınıyor.

  Bunun için diğerlerinden farklı olarak Hipernet limitsiz seçeneklerinin duyuruları ile karşı karşıya kalacaksınız. Direk oalrak hız ve GB değerlerine bağlı fiyatlandırmalara gidilir.

  Müşterilerin ise hem ihtiyaçları hem de bütçeleri üzerinden tercihlerde bulunmaları isteniyor. Sonuç olarak da geçerli fiber kampanyalarının içerikleri ve fiyatları ise;

  -50 GB Fibernet; 50 GB değerinin yanı sıra 24 Mbps hızının da açıklamalarını göreceksiniz. Hemen arkasından ise 24 ay taahhüt seçeneklerini de gösteriyor. Sonuç olarak ayda sadece 56.00 TL ödemeler üzerinden bağlantılara yer verilir. Bunun için hemen başvuru seçeneklerinden ilerlemeniz de önemlidir.

  -75 GB Hibernet; Yine fiber kabloları üzerinden limitsiz internet keyfine yer vermeniz sağlanacaktır. Bunun için de bağlantı hızlarının 24 mbps olması söz konusudur. Arkasından da aylık net ücretlerinin 59.00 TL olduğunu gösterir. Yine 24 ay taahhüt seçeneklerinden elde etmenize izin verilecektir.

  -100 GB Limitsiz Fiber; Limitsiz olacak şekilde 100 GB Fiber internet fırsatlarına da yer vermeniz sağlanır. Sonuç olarak paket içeriklerine bağlı fiyatların 67.00 TL olduğunu söylemek gereklidir.

  -200 GB İnternet; Bu sefer bağlantı hızları için 50 Mbps bilgisinin sunulması söz konusudur. Hemen arkasından limitsiz olacak şekilde 200 GB AKN değerlerini de ifade ediyor. Son olarak ise 86.00 TL fiyatları ile 24 ay sözünüze bağlantılara yer verildiğini öğreneceksiniz.

  Konu: Türk Telekom’da Bireysel ve Kurumsal Başvurular Çok Hızlı

   

  Telekom İnternet Başvurusu

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?