0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Türk Telekom’da Böyle Kampanya Görülmedi!

  23 Ekim 2017
  42 kez görüntülendi
  Türk Telekom’da Böyle Kampanya Görülmedi!

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Türk Telekom’da Böyle Kampanya Görülmedi!

  Türk Telekom’da Böyle Kampanya Görülmedi! İnternet kampanyaları arasında yer alan Türk Telekom paketleri hakkında bilgi için çağrı merkezlerini de kullanabilirsiniz.

  Bunun için yapmanız gereken tek şey internet üzerinden giriş yapmak ve telefonunuz aracılığı ile başvuru yapmak olacaktır.

  Ayrıca www.turktelekom.com.tr adresleri üzerinden de detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması ardından abonelik işlemleriniz hemen başlayacak ve aktif bir kullanım hakkına sahip olacaksınız.

  İnternet kullanımının en fazla olduğu bu dönemler içerisinde internet sağlayıcılarının farklı seçenekler ve farklı kampanyalar sunması nedeni ile Türk Telekom bu konuda kendini geliştirmiştir.

  Evde İnterneti Olmayan Kalmasın

  Türk Telekom’un yapmış olduğu bu kampanya içerisinde evde internet seçenekleri arasında en uygun ve en cazip tekliften yararlanmaya başlayacaksınız. Bunun için fiber hızını doya doya yaşamak için hemen başvur butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

  Dilerseniz size en yakın Türk Telekom şubeleri içerisinde de abonelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Evde internet kampanyası içerisinde yer alan 20 GB limitsiz internet seçeneği ile her şey dahil ayda sadece 29,90 TL olarak hesaplanmıştır.

  Sınırsız bir şekilde yararlanacağınız fiber hızlı kampanya seçeneğinden yararlanmak için hemen başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Evinize kadar kurulum sağlayacak bu kampanya içerisinde ücretsiz bir şekilde aktivasyon işlemini de tamamlamış olacaksınız. Modem de size ücretsiz olarak verilecek ve ardından internet kampanyasının keyfini çıkarabileceksiniz.

  Kampanya Kapsamında Yer Alan Paketler

  Birbirinden farklı paketler içerisinde yer alan seçenekler arasında 4 mbps’ye kadar 20 GB limitsiz internet kampanyalı fiyatı olarak sadece Türk Telekom’a özel 14,90 TL olarak sunulmuştur. Bu kampanyadan yararlanmak için www.turktelekom.com.tr adreslerinden online başvuru yapabilirsiniz.

  Fiber internet kampanyasından yararlanmak için başka tarifeler de seçebilirsiniz. Sizin ihtiyacınıza göre tarife belirlemeniz ve daha fazla seçenekten yararlanmak istiyorsanız hemen farklı kampanyalara göz atabilirsiniz. Böylece bir diğer kampanya seçeneğine geçiş yapabilirsiniz. Daha üst bir kampanyaya geçiş yapabilirsiniz fakat bir alt kampanyaya geçiş yapamazsınız.

  Bu durum ile artık ihtiyacınıza göre kampanya belirlemeniz son derece önemlidir. Sizin için sunulan tarifeler hakkında çağrı merkezleri üzerinden de destek alabilirsiniz.

  Konu: Türk Telekom’da Böyle Kampanya Görülmedi!

   

  Telekom Cazip Teklifler

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?