0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Türk Telekom’dan İnternetsiz Evler Kalmasın Kampanyası

  06 Kasım 2017
  92 kez görüntülendi
  Türk Telekom’dan İnternetsiz Evler Kalmasın Kampanyası

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Türk Telekom’dan İnternetsiz Evler Kalmasın Kampanyası

  Türk Telekom tüm kullanıcılar için önemli bir adım atarak, interneti olmayan ev kalmasın çalışmasında önemli bir kampanya düzenlemiştir. Eğer iyi bir internet hızı ve alternatif fiyatlar istiyorsanız Türk Telekom Erzurum abone merkezi ile irtibata geçerek başvurulmanızı yapabilirsiniz.

  Türk Telekom’dan İnternetsiz Evler Kalmasın Kampanyası Oldukça uygun fiyat kapsamında 20GB limitsiz internet imkanı aylık herşey dahil fiyat ile 14.90TL’ye verilmektedir.

  Böylesine uygun fiyat ile interneti, pek çok açıdan bularak, eviniz için internet ihtiyacınızı olumlu yönde gidebilirsiniz. Ayrıca bu kampanya, limitsiz internetinizi ücretsiz kurulum imkanı ise sizler için sunmaktadır. Başvurunuzu yapmanızın ardından, evinizde internetin sahibi olarak, taleplerinizi karşılayabilirsiniz.

  Türk Telekom Her Eve internet Kampanyasının Fiyatları

  Doğru bir yalın internet tercihi için sizlere en uygun fiyat ile seçenek sağlanmaktadır. Özelikle de kampanya kapsamına dahil olan internet hızı, AKN ve diğer seçeneklere bakıldığında ne kadar uygun bir fiyata internet alabileceğinizi görebilirsiniz.

  • Kampanyanın 4 Mbps internet hızlı, 20GB limitsiz sabit telefon ile, aylık 14.90TL’lik fiyat imkanı ile sunulmaktadır.
  • Kampanyanın 4 Mbps internet hızlısı, 20GB içerisinde İnternet ve Alo Paket ile birlikte aylık 29.90TL’ye sizin olmaktadır.

  Bu ikisi Türk Telekom Her Eve İnternet olanağını sağlayan kampanya içerisinde verilir. Tabi bu kampanyalara geçtikten sonra isterseniz, bağlantı hızını, AKN GB miktarını arttırabilirsiniz. Netlimitsiz seçeneğinde 8Mbps 50GB AKN’li aylık fiyatta 50.90TL’lik bir fiyat uygulanmaktadır.

  Tüm kampanya değerleri, internet hızınız ve AKN miktarına göre değişecektir. Eğer 24 Mbps Fibernet Limitsiz 35GB talebiniz varsa, 55.90TL’lik bir miktarı ödeyerek, iyi bir internet hızına ve AKN miktarına sahip olabilirsiniz.

  Türk Telekom Kampanyasının Diğer Getirilileri

  En uygun fiyat alternatifleri ile verilen internet imkanı, ayrıca ücretsiz olarak yapılan kurlum ile de desteklenir. Ayıca sizlere özel olarak modem ücretsiz verilerek, daha da maliyeti düşürülen bir internet kampanyası veriliyor.

  Hemen başvurunuzu yaparak, ihtiyacınız olan internetin sahibi olabilirsiniz. Evinizde internetiniz yoksa ve düşük bütçeli bir imkan arıyorsanız, Türk Telekom Her Evde İnternet Olsun avantajından yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken kablosuz internet ya da sabit telefonlar için başvurunuzu yapmaktır.

  Konu: Türk Telekom’dan İnternetsiz Evler Kalmasın Kampanyası

   

  Telekom İnternet Başvurusu

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?