0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Turkcell Paket Ücretleri

  24 Ekim 2017
  63 kez görüntülendi
  Turkcell Paket Ücretleri

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Turkcell Paket Ücretleri

  Turkcell’den Kullanıcılarına Paket Ücreti Yenilikleri! Turkcell paket ücretleri her ne kadar benzer operatörlere göre biraz pahalı ve değişik olsa da, kullanıcılar internet kalitesi nedeniyle güvenli bir şekilde belirtilen operatörden yararlanabilmektedirler.

  Farklı internet kampanyalarını değerlendirmek ancak uygun ücretler ödemek isteyen kullanıcılar için Turkcell içerisinde birbirinden farklı alternatif bulunmak ile birlikte, bu durum mevcut aboneleri de memnun etmektedir.

  Konu hakkında daha fazla detaylı bilgi sahibi olmak isteyen aboneler, operatörün internet sitesini ziyaret edebilmektedirler.

  Platinum Üyelere Özel İnternet Erişim Avantajları

  Turkcell içerisinde üyelik oluşturmak ve internet seçeneklerinden yararlanmak isteyen bireyler adına, platinum paketler bulunmaktadır. Platinum üyeler adına oluşturulan tarifeler ile birlikte kullanıcıların kendilerini özel hissetmelerine ve farklı avantajlardan yararlanmalarına yardımcı olunmaktadır.

  • Platinum kampanyalar 12, 15 ve 18 GB olarak değişiklik gösterebilmektedir.
  • 12 GB platinum kampanya, aylık olarak 89 TL’den başlamaktadır. 15 GB kampanya 109 TL, 18 GB’lık tarifesi ise 129 TL’dir.
  • Dergilik, fizy, bip ve lifebox uygulamaları da oluşturulan platinum kampanyalar içerisinde bireylere ücretsiz olarak sunulmaktadır.
  • Fiber internet seçenekleri ile hizmet veren platinum tarifeler içerisinde her yöne 2000 dakika ve 1000 sms seçenekleri oluşturulmaktadır.
  • Yıllık abonelik oluşturan yani 12 ay taahhüt yapan bireyler, uygun fiyatlar ile platinum üyelik hizmetlerinden yararlanabilmektedirler.

  Dört Dörtlük Paketler İle Mutlu Müşteriler

  Platinum paketlerin yanında, kullanıcılar adına dört dörtlük içerikler sunan farklı paketler de oluşturulmaktadır. Dört dörtlük kampanya sayesinde abonelerin, tüm ihtiyaçlarının tek bir paket içerisinde toplanmasına yardımcı olunmaktadır.

  • Dört dörtlük paketler, 2, 4, 8 ve 10 GB olarak değişiklik göstermektedir.
  • Oluşturulan dört dörtlük kampanyalar sayesinde bireylerin hem evlerinde hem de ceplerinde internet deneyimi yaşamalarına izin verilmektedir. Ev içerisinde internet wifi özellikli olarak değerlendirilebilmektedir.
  • Yalın internet avantajlarından yararlanmak isteyen kullanıcılar için belirtilen tarifeler son derece faydalı olabilmektedir.
  • Dört dörtlük tarife ücretleri aylık 89 TL’den başlayarak 139 TL’ye kadar yükselebilmektedir.
  • Herhangi bir sorun oluşması durumunda 0 532 532 00 00 numaraları tüm abonelere gerekli konular noktasında yardımcı olmaktadır.

  Konu: Turkcell Paket Ücretleri

   

  Turkcell Hızlı Paketler İle İnternete Doyun

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?