0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Turknet İle Esnaflar İçin Özel Kampanya Fırsatı

  10 Ekim 2017
  58 kez görüntülendi
  Turknet İle Esnaflar İçin Özel Kampanya Fırsatı

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Turknet İle Esnaflar İçin Özel Kampanya Fırsatı

  1996 yılında kurulan Turknet indirimli tarifeler sunarak hem esnafı, hem de bireysel kişileri internete kavuşturmaktadır.

  Evde, iş yerinde ve cepte internet paketleri sunan firma, telekominasyon hizmetleri de sunmaktadır. Turk Nokta Net olarak kurulan şirketin adı, sonraki zamanlarda kısaltılmıştır. Sunulan kampanyalardan mevcut aboneler yararlanabilmektedir. Ayrıca kampanyaya katılmak isteyen yeni kişiler de başvuru yapabilmektedir. Her yerde internet keyfini yaşatmak için tarifeler sunan Turknet, sms ve dakika gibi ek hizmetler de vermektedir.

  ⇒ Tüm Firmaların Eve İnternet Kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Kobi ve Esnaflara Özel Kampanya

  KOBİ ve esnaflar için sunulan kampanyada, fiber hızlı internet en uygun fiyatlardan sunulmuştur. Kampanya, aylık 24,90 tl’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Tarifeler esnafların çalışma sürelerine göre seçilebilmektedir. Ayrıca iş yerinde internete karşı duyulan ihtiyaç da tarifenin belirlemesine yardımcı olmaktadır. Uygun internet sunan Turknet, hızı da yükselterek işlemlerin kısa sürede yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca cayma bedelini 500 tl’ye kadar karşılama sözü de verilmektedir. Kobi net olarak sunulan tarife gündüz geçerlidir. 19:00 ile 07:00 saatleri arasında internet hızı 3 mbps olarak belirlenmiştir. Kampanyanın liste fiyatı 40 tl iken, Turknet 24,90 tl’ye sunmaktadır. 100 GB sunulan tüm gün kampanyasında ise fiyat 44,90 tl’dir. 250 GB kullanılmak istendiğinde tüm gün işlem yapılabilmektedir. Aylı fatura bedeli ise 64,90 tl’dir.

  ⇒ Tüm Firmaların Eve İnternet Kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Kampanya Şartları Nedir?

  • Öncelikle kampanyadan yararlanabilmek için internetin bağlı olduğu telefon Turknet’e taşınmak zorundadır.
  • Kobi ve esnaflar için sunulan kampanya, çalışma alanı, internet kullanımı ve kotaya göre belirlenmektedir. Bu sayede kullanıcı için en iyi fiyat çıkartılır.
  • VDLS moden isteyenler 12 ay boyunca taksitle ödeyeceği 15 tl modemler verilmektedir. Statik IP ise 4,90 tl’den aylık ücrete tabii tutulmaktadır.
  • Taahhüt ile abone olarak kalma sözü verilen kişilerden aktivasyon ücreti alınmamaktadır. Söz vermeyen kişilerden ise 1 kerelik 96 tl alınır.
  • Kullanıcılar isteğe göre 12 ay veya 24 ay sözleşme yapabilir. Bu durumda kurulum ve aktivasyon alınmamaktadır. Fakat sözleşme yapmak istemeyenler, aktivasyonu ödeyerek istediği süreye kadar fiber internet kampanyasından yararlanabilir.

  ⇒ Tüm Firmaların Eve İnternet Kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Turknet İle Esnaflar İçin Özel Kampanya Fırsatı

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?