0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Turknet Kullanıcılarında Beğenmezseniz Paranız İade!

  10 Ekim 2017
  43 kez görüntülendi
  Turknet Kullanıcılarında Beğenmezseniz Paranız İade!

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Turknet Kullanıcılarında Beğenmezseniz Paranız İade!

  Taahhütsüz olarak sunulan bu kampanya ile beğenmediğiniz durumda paranız anında iade olacaktır. Tarife detayları olarak bağlantı türünüz ise ADSL olarak tanımlanmıştır.

  Ayrıca bağlantı hızınız ilk aşamaya göre oldukça yüksektir. Bağlantı hızınız 100 Mbit olarak belirlenmiştir. Aylık kullanım limitiniz fiber internet olarak sınırsızdır.

  ⇒ Tüm Firmaların Eve İnternet Kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Turknet Kampanya Fiyatları

  Turknet internet kullanıcı olmak istiyorsanız ve 100 Mbit limitsiz olarak kullanmak istiyorsanız 24 ay boyunca sadece 59,99 TL ödemeniz gerekecektir. Ayrıca aktivasyon esnasında alınan 96 TL değerindeki ücret Turknet tarafından alınmayacaktır. Modem kurulum ücreti ise sizin sorumluluğunuzda olacaktır. İsterseniz tarifenize yansıtabilirsiniz isterseniz de peşin olarak ödeme yapabilirsiniz. Aylık statik IP ücreti olarak da 12 TL talep edilecektir. Bu ücret isteğe bağlı olarak değişecektir.

  120 TL ye kadar daha önceki internet sağlayıcılarınızın iptali sonucundaki taahhüt bedelinin karşılanma ücretini size sunacaktır. Ayrıca ilk ay kullanım da beğenmediğiniz durumda paranız iade olacaktır. Turknet fiber internet kampanyasından yararlanmak istediğiniz durumda 1000 dakika size hediye olarak verilecektir. 1000 dakika her yöne olarak tanımlanmıştır.

  ⇒ Tüm Firmaların Eve İnternet Kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Modem almak istiyorsanız modem ücreti olarak 160 TL’yi isterseniz peşin olarak ödeyebilirsiniz isterseniz de kredi kartından vade farkı ile taksitli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Lojistik hizmet bedeli olarak 29 TL alınacaktır. Bu ücret tek seferde alınmak zorundadır. Bonelerin evraklarını kendileri yazdırıp kargo ile gönderen abonelere lojistik hizmet bedeli yansımayacaktır. Ayrıca adil kullanım hakkının sınırsız olduğu bu kampanya ile eve internet seçeneğinden yararlanabileceksiniz.

  Herhangi bir tarifenin yapmadığı kampanya olan beğenmezseniz iptal ve paranızın iade edilmesi durumu sadece Turknet üzerinde yapılmaktadır. Sınırsız ADSL internet ücreti sadece 59.99 TL olarak tanımlanmaktadır. Bu bedeli ödemeniz ardından artık siz de fiber internet hızına sahip olabilir ve dilediğiniz filmi izleyebilir, indirmeler yapabilirsiniz.

  AKK’nin bulunmadığı bir kampanya olan fiber internet kampanyası için internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca en yakın Turknet şubelerine giderek de başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapmanız ardından şubelere giderek başvuru formunuzu teslim etmeniz ile hemen internet sahibi olabilirsiniz.

  ⇒ Tüm Firmaların Eve İnternet Kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Turknet Kullanıcılarında Beğenmezseniz Paranız İade!

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?