0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Turknet Teknik Servis

  23 Ekim 2017
  62 kez görüntülendi
  Turknet Teknik Servis

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Turknet Teknik Servis

  Turknet Abonelerine Teknik Servis Seçeneği! Türknet teknik servis hizmetleri, belirtilen firma tarafından oluşturulan yardım seçenekleri olarak bilinmek ile birlikte kullanıcıların rahat etmesi adına sağlanmaktadır.

  Abone sayısını arttırmaya ve kalitesini yükseltmeye çalışan kuruluş içerisinde teknik servis seçeneklerine de özen gösterilerek bireylerin daha fazla memnun edilmesi amaçlanmaktadır.

  Bu noktada teknik servis avantajlarından yararlanmak isteyen müşteriler, sitenin ana sayfasını ziyaret ederek konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmektedirler. Genel olarak kuruluş içerisinde servis hizmetleri, internet ve çağrı merkezlerinin yanında gerekli bayiler tarafından da verilmektedir.

  Sorun Yaşanan Pek Çok Konuda Kalıcı Çözüm

  Turknet tarafından oluşturulan teknik servis hizmetleri ile birlikte sorun yaşayan kullanıcıların da memnun edilmeleri amaçlanmaktadır. Genel olarak bireyler,

  • Alt yapı hizmetleri,
  • İnternet erişimleri,
  • Kampanyalar ve
  • Cihaz aksaklıkları nedeniyle

  Teknik servisten yardım alabilmektedirler. Direk olarak firmanın şubesine gitmek istemeyen bireylere öncelikle, 0 850 288 80 80 numaraları yardımcı olmaktadır. Belirtilen çağrı merkezi üzerinden gerekli yardımları alamayan ya da yetersiz gelen kullanıcılar ise destek formunu doldurabilmektedir.

  Özellikle fiber internet ve erişim hızı konusunda problemleri bulunan bireylerin ise en yakın Turknet şubelerine uğramalarında fayda bulunmaktadır. Genel olarak bireylerin kısa süre de problemlerini çözen Turknet bayilerinde de alanında profesyonel ve deneyimli çalışanlar yer almaktadır.

  Ücretsiz Ve Hızlı Yardım İmkanı

  Turknet tarafından verilen tüm teknik servis hizmetlerinde, bireylerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Genel olarak modem ve cihazlar ile ilgili teknik destek alınması durumunda, bireylere garanti kapsamında yardım sağlanmakta ve ücret ödememelerine yardımcı olunmaktadır.

  Diğer konularda ise kullanıcılardan ücret alınsa bile fiyatları son derece düşük olmaktadır. Kablosuz internet kullanımları sırasında da sorun yaşayan kullanıcılara teknik servis hizmetinin veriliyor olması bireylerin memnun edilmesi adına son derece faydalıdır. 0 850 288 70 01 numaraları da müşterilerin en yakın teknik servis konusunda bilgi alabilecekleri ya da problemlerini dile getirebilecekleri çağrı merkezi hatları arasında yer almaktadır.

  İnternet ve paket kullanımlarına dair tüm sorunlar, teknik destek yardımları ile birlikte çözüme kavuşturulabilmektedir.

  Konu: Turknet Teknik Servis

   

  Turknet’ten Kullanıcılarını Memnun Edecek Haber!

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?