0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Ucuz Abonelik Sıkça Sorulan Sorular

  Anasayfa » Ucuz Abonelik Sıkça Sorulan Sorular

  Ucuz Abonelik Sıkça Sorulan Sorular

  Ucuz Abonelik Sıkça Sorulan Sorular

  Sıkça Sorulan Sorular
  ucuzabonelik.com web sitemizle ilgili sorularınızı burada bulabilirsiniz..

  Web Sitenizden Başvuru Yapabilirmiyim

  ucuzabonelik.com Web Sitemizden Rahatlıkla İstediğiniz Firmanın Ürünlerini Seçebilir ve Başvuru Yapabilirsiniz. İlgili Firma Sizler Gün İçinde Arayarak Kaydınızı Oluşturabilir.

  ucuzabonelik.com'dan başvurum ne kadar güvenli?

  ucuzabonelik.com sizden kesinlikle gizli bilgilerinizi talep etmez. Verdiğiniz bilgiler, ucuzabonelik.com tarafından ilgili sağlayıcılara yönlendirilir ve sağlayıcılar sizinle iletişime geçerek başvurunuzu tamamlarlar. ucuzabonelik.com, verilerinizi internet sağlayıcılar dışında üçüncü kişilerle paylaşmayacağını taahhüt eder. Yani ucuzabonelik.com üzerinden yapacağınız başvurularınız kesinlikle güvenlidir.

  ucuzabonelik.com'dan yapacağım başvurular için ek ücret ödemem gerekiyor mu?

  Hayır. ucuzabonelik.com karşılaştırma ve başvuru hizmeti tamamen ücretsizdir. Servis sağlayıcılar onay aşamasında standart ücretlerini talep edeceklerdir. Bu ücretlerin ucuzabonelik.com verdiği servisle bir ilgisi yoktur.

  Fiber internet bağlantısı nedir?

  Fiber kablolar, yüksek miktarda veri aktarımı için kullanılan, cam elyaf türevi bir kablo türüdür. Fiber kablo altyapısı üzerinden ADSL‘ye kıyasla çok daha yüksek hızlarda internet bağlantısı mümkün olur. Kısa süre öncesine kadar yalnızca Türk Telekom’un şirketler için sunduğu fiber hizmetini son yıllarda bazı şirketler, Türkiye’de belirli bölgelerde fiber kablo döşeyerek sunmaya başladılar.

  Fiber bağlantı, saniyede 100 Megabit’e kadar yüksek hızlarda internet bağlantısı olanağı sunuyor. Bu hızla örneğin DVD formatında bir filmin tamamını dakikalar hatta saniyeler içinde indirmek mümkün. Bağlantı için kullanıcının yapması gereken ise çoğunlukla ilgili şirketi arayarak randevu almak – gerekli olan modem ve diğer kurulumu şirket yetkilileri kısa sürede tamamlayabiliyor. Fiber internet bağlantısı için ADSL’deki gibi bir telefon hattına da gerek bulunmuyor.

  Kablo internet nedir?

  Kablo TV, Türkiye’nin çoğu yerinde yaygın olarak kullanılan bir televizyon altyapısı. İşte aynı altyapıyı kullanarak internet bağlantısı da mümkün. Ülkemizde Türksat’un sunduğu Kablo internet servisi, evlere gelen kablo tv şebekesine bir modem takılarak bilgisayarın internete bağlanmasına uygun hale getirilmesi şeklinde sunuluyor. Kablo internet, şu an saniyede 512 Kilobit ile 10 Megabit arasında veri hızlarında servis sağlıyor.

  ADSL bağlantısı için hangi donanıma ihtiyacım var?

  ADSL bağlantısı için bir ADSL modem’e, ve telefon hattınızda sorun yaşamamanız için de splitter / ayırıcı denilen ufak bir aparata ihtiyacınız var. Ayırıcı, telefon konuşma frekansınızı ADSL veri frekansından ayırmak için kullanılır, ve çoğunlukla modemle birlikte ücretsiz olarak verilir.

  ADSL Modem, isteğinize bağlı olarak kablolu ya da kablosuz bağlantı sunabilir. Kablolu modem kullanmanız durumunda, bilgisayarınızı ethernet kablosu adı verilen bir kablo vasıtasıyla modeme bağlamanız gereklidir. Kablosuz (wireless) modemlerde ise, gerekli ayarlar yapıldığında, bilgisayarınız herhangi bir kabloyla modeme fiziksel olarak bağlanmadan internete giriş yapabilirsiniz. Tabi bunun için sizin bilgisayarınızda da kablosuz bağlantı donanımının bulunması gereklidir (çoğu yeni taşınabilir bilgisayarda kablosuz bağlantı standart olarak bulunur.)

  Benim için hangi tarife avantajlı olur?

  Size en uygun tarifeyi belirleyebilmek için, Enuygun hizmetinizde! Eğer internet bağlantısını yalnızca epostalarınıza bakmak için, web sayfalarında günde bir iki saat gezinmek için kullanıyorsanız, limitli bağlantı seçeneği sizin için büyük olasılıkla daha uygun olacaktır. Eğer interneti yoğun olarak kullanıyor, sevdiğiniz şarkıları, resimleri, filmleri bilgisayarınıza indiriyorsanız, hem daha yüksek hızlarda, hem de limitsiz bağlantıyı tercih edebilirsiniz. Ucuz Abonelik Sıkça Sorulan Sorular

  Konu: Ucuz Abonelik Sıkça Sorulan Sorular