0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Uydunet Dört Köşe Kampanyasıyla İnternet ve TV Bir Arada

  07 Kasım 2017
  47 kez görüntülendi
  Uydunet Dört Köşe Kampanyasıyla İnternet ve TV Bir Arada

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Uydunet Dört Köşe Kampanyasıyla İnternet ve TV Bir Arada

  Uydunet günümüzde Kablonet ismi ile hizmetlerine devam etmektedir.

  Uydunet Dört Köşe Kampanyasıyla İnternet ve TV Bir Arada Oldukça geniş bir altyapıya sahip olan firma, aylık sadece 39.99TL’ye internet ve televizyon imkanını bir arada sağlıyor.

  Bu kampanyadan yararlanmak için Uydunet Erzincan abone merkezi ile iletişim kurarak başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmanızın ardından sizlere herhangi bir aktivasyon ücreti almadan, yararlanabileceğiniz bir kampanya imkanı sağlanacaktır.

  Ayrıca KabloTV giriş paketi dahil olmak üzere, şifresiz olarak verilen Altın Sinema Paketi gibi alternatiflerden de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Tüm bunlara başvurduktan sonra evinizde internet ve televizyon imkanlarını bir arada bulabilirsiniz.

  Uydunet Dört Köşe Kampanyasında Neler Var? Fiyatları?

  Kampanya sizin 24 ay kalma sözünüz üzerinden düzenlenen fiyatları barındırmaktadır. Böylece eve internet imkanını yakalayarak, evinizde televizyon paketleri ile de iyi bir deneyim yakalayabilirsiniz. Kampanyanın ana temel içeriğine baktığımızda;

  • 10 Mbps hızında 50GB AKN’yi barındıran EkoSınırsız internet verilmektedir.
  • İlk ay için Kablo TV temel ile Üst paket şifresiz olarak size sağlanır. Buna ek olarak Altın Sinema Paketi de şifresiz olarak verilir,
  • Kabloses üzerinden her yön için 50 dakika hediye edilir,
  • KabloTV Giriş Paket bu kampanyanın her zaman içinde verilir,
  • Analog Kablo TV’de sizler için sunulur.

  Tüm bu hizmetleri bir arada 24 aylık sözleşmenizde 39.99TL’ye alabilirsiniz. Fakat internet hızı ya da AKN limitini yükseltmek isterseniz ona göre de alabileceğiniz paket imkanları bulunmaktadır. Örneğin internet hızınızı 24 Mbps’ye çıkarıp 50GB AKN kotalı paketi KabloTV Giriş Paketi ile satın alırsanız, aylık 49.99TL ödersiniz. Alacağınız internet hızlı ve AKN kotası ve Televizyon paketi, aylık olarak ödeyeceğiniz miktarların değişmesini sağlamaktadır.

  Uydunet-Kablonet’te Kampanyalar Bitmek Bilmiyor

  Her ihtiyacınıza göre internet paketi bulmanız ve kullanmanız kolaydır. Sizin için sunulan internet olanaklarında ne kadar hız ve AKN isterseniz, 24 aylık anlaşmanızda ona göre bir ücretlendirme verilmektedir. Ayrıca KabloTV Giriş / Temel / Üst Paket gibi alternatifler de sizin uygun internet fiyatları kapsamında yararlanabileniz sağlamaktadır. Başvurularınızı yaparak, uygun hızlı ve yüksek hızlı internetleri, KabloTV olanakları ile sahip olabilirsiniz.

  Konu: Uydunet Dört Köşe Kampanyasıyla İnternet ve TV Bir Arada

   

  Kablonet Eğlenceli Kampanya 54,99 TL

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?