0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Uydunet Düşük Ücretli Paketler

  07 Kasım 2017
  39 kez görüntülendi
  Uydunet Düşük Ücretli Paketler

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Uydunet Düşük Ücretli Paketler

  Hem televizyon hem de internet bağlantısı sahibi olma şansını elde edebilmek için Uydunet düşük ücretli paketler sizleri bekliyor.

  Uydunet Düşük Ücretli Paketler Bir Türksat kuruluşu olan ve bu sayede sizlere her alanda kazanma şansı tanıyan firmada, her bütçeye uygun özel ucuz internet ve paket imkanları bulunuyor.

  Diğer yandan bu internet bağlantısı özel hediyeleri ve paketleri ile birlikte sizlere kablosuz TV şansı da sunuyor. Bu da iki hizmeti bir arada alabilmenize ön ayak oluyor. Kullanıcıların genelde memnun kaldığı bu internet bağlantı servisi ile birlikte sorunsuz ve kaliteli bir şekilde internet sahibi olabiliyor ve dünyayı evinize getirebiliyorsunuz. Üstelik Fiber kampanyaları da burada sizler için özel olarak hazırlandı.

  Yalın İnternet Paketlerinde Görülmemiş Fırsat

  Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olan Türksat tarafından sunulan bu paketlere göre ADSL internet paketlerine sahip olabiliyor ya da fiber interneti evinize bağlayabiliyorsunuz. Fiber internet paketine bakacak olursak, burada tür olarak ışık hızı ile birlikte sisteme bağlanabiliyor ve dünyaya ulaşabiliyorsunuz.

  Adil Kullanım Kotası olarak da 150 GB’lik bir boyut belirleyen bu internet firmasında, kota sınırı ise bulunmuyor. Yani limitsiz internet paketleri ile birlikte önünüze engel koymadan dilediğiniz her türlü bağlantıya erişebiliyorsunuz. Hız ise 24 Mbit olarak belirlenmiştir. Sadece 24 aylık kullanım sözü, ücretsiz kurulum ve modem ile birlikte burada aradığınız yüksek kaliteli hizmeti bulabiliyorsunuz.

  ADSL Avantajları da Bulunuyor

  Eğer ADSL internet bağlantısına sahip olmak istiyorsanız ve uydu internet paketleri ile birlikte hem televizyon hem de kablosuz internet hizmetlerini bir arada kullanmayı düşünüyorsanız o zaman ADSL tam size göre. Firmanın kurumsal müşteri hizmetlerini aradığınızda ya da internet üzerinden paket almak istediğinizde, yetkililer hemen sizinle iletişime geçiyor.

  Kablo TV Aile paketi ile birlikte Uydunet internetini ayda sadece 50 TL’ye alabilir ve 8 Mbit hız ile 50 GB’lik kullanım kotasına sahip olarak burada evinize interneti getirebilirsiniz. Kablosuz internet bağlantısına sahip olabilmek için burada kullanım sözü de 2 sene olarak belirlenmiş.

  Konu: Uydunet Düşük Ücretli Paketler

   

  Uydunet ve Sinema Keyfini Bir Arada Yaşayın

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?