0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Vodafone Fiber Max İle Hıza Kavuşun

  14 Kasım 2017
  56 kez görüntülendi
  Vodafone Fiber Max İle Hıza Kavuşun

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Vodafone Fiber Max İle Hıza Kavuşun

  Ülkemizde bir GSM operatörü olarak hizmet veren Vodafone Çankırı abone merkezi üzerinden de fiber internet başvurusu alarak bu bölgedeki kişilerin hızlı bir hizmete kavuşmasını sağlıyor.

  Vodafone Fiber Max İle Hıza Kavuşun Türkiye çapında gerçekleştirdiği atılımlar ile internet dünyasına farklı bir soluk kazandıran firma, evden internet için oluşturduğu fiber max markası ile kullanıcı karşısına çıkıyor.

  29.90 TL’den Başlayan Fiyatlarla Fiber Keyfi

  Vodafone fiber max kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor.

  Alt yapı çalışmalarının tamamlandı her bölgede yoğun taleple karşılaşan firma uygun internet arayı içindeki kullanıcıları ayda sadece 29.90 TL’den başlayan fiyatlarla fiber ile tanıştırıyor.

  Kampanya ile ilgili merak edilen bazı detaylar ise şu şekilde karşımıza çıkıyor.

  • Mini Aile Paketi

  Paket kapsamında ilk üç ay yalnızca 29.90 TL sonraki aylarda ise 59.90 TL ödeyerek evinize fiber keyfini taşıyabiliyorsunuz.

  İnternet hızı olarak da 25 Mpbs bir download hızı sunuluyor. Adil kullanım kotası kapsamında bir ay için kullanabileceğiniz maksimum internet 50 GB olarak belirlenmiş durumda ancak gece 02.00 ile sabah 08:00 arası yapılan kullanımlar internetinizden yemiyor.

  Kampanyadan yararlanmak iin 24 ay kalma sözü isteniyor ve halihazırda başka bir firmadan internet hizmeti alıyorsanız da cayma bedeliniz 120 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanıyor.

  • Eko Aile Paketi

  İlk üç ay 32.90 TL ve sonraki dönemde de 64.90 TL olarak ücretlendirilen bu paket kapsamında sunulan hız ise 50 Mpbs. Adil kullanım kotası olarak 50 GB aylık hak verilen uygulamada diğer kampanyalarda olduğu gibi belirlenen saatlerdeki kullanımlarınız bu kotaya etki etmiyor. Kampanyadan yararlanabilmek için 24 ay taahhüt verilmesi isteniyor.

  • Çekirdek Aile

  Kampanya kapsamında 50 Mpbs hız veriliyor ve 100 GB adil kullanım kotası tahsis ediliyor. İlk üç ay ayda 34.90 TL sonraki aylarda ise 69.90 TL olarak fiyat belirlenmiş durumda.

  • Genç Aile

  İlk üç ay 39.90 TL sonraki aylarda ise 79.90 TL’ye sahip olunabilen bu paket için verilen hız 100 Mpbs ve kullanım kotası da 100 GB. 

  Konu: Vodafone Fiber Max İle Hıza Kavuşun

   

  Vodafone Adsl ve Fiber Hızları

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?