0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Vodafone FiberMax Paketleri Çok Uygun!

  09 Ekim 2017
  51 kez görüntülendi
  Vodafone FiberMax Paketleri Çok Uygun!

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Vodafone FiberMax Paketleri Çok Uygun!

  Fiber internet sahibi olmak için karşınıza birden fazla firmanın paketleri çıkacaktır. Bu paketler üzerinden size en uygun olanını tercih ederek sahip olmanız söz konusudur.

  Aylık fiyat aralıklarından her bütçeye uygun olduklarını da göreceksiniz. Öyle ki Superonline, TTnet, D-Smart ya da Vodafone gibi kurumların bu anlamda güncel çalışmalara ev sahipliği yaptığını baştan söylemek gereklidir.

  ⇒ Vodafone Fibermax İnternet Kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Vodafone Fiber İnternet Paketleri Hakkında

  Kapsamlı olarak fiber internet kampanyalarına yer veren firmalar arasında Vodafoneda yerini alıyor. Bünyesinde sunduğu paketlerin ayrı hızı, GB değerleri ve limitleri mevcuttur. Sonuç olarak tüm içeriklerden de aylık net fiyatlarının değişim gösterdiğini de söylemek gereklidir. Karşınıza çıkacak olan aylık ücretleri ile sunulan paketler ise;

  • Fiber Mini Aile Kampanyası; İlk 3 ay müşterilerin paket çerçevesinde sadece 29.90 TL ödemeleri isteniyor. Sonrasında ise paketin normal fiyatı olan 59.90 TL değerini göreceksiniz. 25 Mbps hızı ile 50 GB AKN bilgilerini de göz önünde bulundurmanız isteniyor.
  • Fiber Eko Aile Paketi; İlk 3 aylık ücretin paket adına 32.90 TL olduğunu baştan göreceksiniz. Hemen arkasından da aylık net ücretinin 64.90 TL olduğunu ifade ediyor. 50 Mbps hızı ile 50 GB AKN değerlerinden limitsiz Fiber internetin keyfini yaşamanız mümkün olmakta.

  ⇒ Vodafone Fibermax İnternet Kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  • Fiber Çekirdek Aile Paketi; ilk 3 aylık ücreti için 34.90 TL duyurularını sunuyor. Arkasından da 69.90 TL şeklinde aylık ödenecek tutarın bilgisini paylaşıyor. 50 Mbps hızı, 100 GB AKN detaylarından sahip olmanız söz konusudur.
  • Fiber Genç Aile Paketi; Aylık 79.90 TL fiyatı bulunsa da yine ilk 3 ay için indirimli olarak 39.90 TL ödemeniz gereklidir. 100 Mbps hızı ile 100 GB detayları üzerinden limitsiz internetin keyfini sürmeniz temel alınacaktır.

  Fiber İnternet Sorgulama İşlemleri

  Fiber internet nerelerde var sorularına karşılık olarak sorgulama işlemlerine yer verilir. Alt yapı sorgulamaları için geçerli firmalardan yardım almanız yeterli olacaktır. Size en yakın olan merkeze bağlı olarak fiber internet paketlerinden tercihte bulunmanız daha doğru olacaktır. Bunun için Vodafone dışında Superonline ya da TTnet fiber internet avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Her firmanın özel olarak hız ile GB değerlerinden yola çıkarak paket programlarına yer vermesi söz konusudur. Bu programlardan bütçeye uygun olanı tercih etmeniz halinde bağlantılar gerçekleşecektir.

  ⇒ Vodafone Fibermax İnternet Kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Vodafone FiberMax Paketleri Çok Uygun!

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. aslihan şentürk dedi ki:

   cok begendigim bir portal tum internet firmalarini tek seferde inceleme firsati sunuyor. fatura odeme imkanimizda olursa cok daha guzel olur bence

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?