0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Vodafone ile Bol İnternetli Paketler Sizlerle

  17 Ekim 2017
  68 kez görüntülendi
  Vodafone ile Bol İnternetli Paketler Sizlerle

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Vodafone ile Bol İnternetli Paketler Sizlerle

  Vodafone ile Bol İnternetli Paketler Sizlerle

  Vodafone paket içeriği inceleyerek siz de hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize uygun olan paketleri tercih edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise sizin için hazırlamış olduğumuz bol internetli kampanyaların bir arada olduğu yazımızı okumya devam etmektir.

  ⇒ Vodafone SüperNet İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Siz de gün boyunca özgürce kullanabileceğiniz bir internetten yararlanabilmek için mutlaka Vodafone kampanyalarına göz gezdirmelisiniz. Esnaf paketleri ya da Business paketleri ile de siz de işlerinizi gün boyu Vodafone internet ile idare edebilirsiniz.

  Gün boyunca işiniz gereği dışarda bulunuyorsanız eğer esnaf paketleri tam da size göre. Üstelik seçebileceğiniz kampanyalardan Esnaf Small ve Esnaf Medium kampanyalarından bir tanesini tercih edebilirsiniz. 4 GB 1000 dakika 1000 SMS 32 TL ye Esnaf Small paketi ile sahip olabilirsiniz. Esnaf medium paketinde ise 6 GB 1000 dakika, 1000 SMS sadece 42 TL ye sizlerin olabilir.

  Bol İnternetli Kampanyalar Vodafone’da

  Bol internetli kampanyalar ve dakikalar arıyorsanız aradığınızı Vodafone’da bulmanız mümkündür. Ucuz internet isteyen her internetten kullanıcı Vodafone paketlerinden yararlanabilir. Vodafone üylerinin en çok tercih etmiş olduğu kampanyalardan ise Red

  ⇒ Vodafone SüperNet İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Business Pro 8 kampanyasında 8 GB internet, 2000 dakika ve 2000 SMS bulunuyor. Bunun yanı sıra pakete ek olarak ise Vodafone’lular ile sınırsız konuşma, Yurt dışını arama, Yurt dışı kullanım, Tek telefon + 1 TL, Güvenli depo + 100 GB yedekleme alanı, Vodafone Akademi ve Güvenli net ilk ay ücretsiz olarak veriliyor.

  Vodafone bol internetli çok satan kampanyalarından bir diğer ise Red Pass 15 olarak biliniyor. Bu kampanya ile birlikte ise Vodafone kullanıcıları 17 GB internet, 2000 dakika her yöne konuşma, 1000 SMS her yöne sadece ayda 70 TL ye veriliyor. Üstelik bunun yanı sıra ise ilk iki ay Vodafone sunmuş olduğu bazı uygulamalar ücretsiz verilirken bazı uygulamalar da internet kotasından yemeden kullanılabiliyor.

  Siz de Vodafone’nun kullanıcılarına sunmuş olduğu bu avantajlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise sadece Vodafone 0 850 480 95 42 aramak ve uygun internet kampanyalarından yararlanmaktır.

  ⇒ Vodafone SüperNet İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Vodafone ile Bol İnternetli Paketler Sizlerle

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?