0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Vodafone İnternet Avantajlarıyla Hızınız Kesilmesin

  14 Kasım 2017
  49 kez görüntülendi
  Vodafone İnternet Avantajlarıyla Hızınız Kesilmesin

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Vodafone İnternet Avantajlarıyla Hızınız Kesilmesin

  Vodafone Mersin abone merkezi sayesinde evinizde doyasıya internet keyfi yaşayabilecek ve her an internetin sınırsız dünyasına bağlanabileceksiniz.

  Vodafone İnternet Avantajlarıyla Hızınız Kesilmesin Aileler için ve çeşitli kullanım alanlarına yönelik paketleri olan Vodafone, online internet sitesi üzerinden sunduğu 24 saat kesintisiz canlı destek hizmeti sayesinde de sizin paket hakkındaki sorularınızı anında cevaplayacak.

  Sadece ailelere özel değil esnaf internet paketi gibi diğer operatörlerde olmayan oldukça farklı internet paketleriyle de dikkat çekiyor diyebiliriz.

  Vodafone İnternetiniz Sizi Dünyaya Bağlayacak

  Vodafone içerisinde bir çok internet paketi bulabilirsiniz. ADSL Fiber internet kampanyaları, D Smartlı internet, Fibermax internet gibi seçenekleri olduğu için dilediğiniz alanı kontrol edebilirsiniz. Eve internet bağlatmanız için akıllı fiber kampanyalarına bakabilirsiniz. Bunlar 29,90 TL’den başlayan yalın internet kampanyaları, Vodafone Fibermax tarifeleri gibi seçeneklerdir.

  Yalın internet paketlerine bakacağınız zaman eko aile esnek paketi 40 GB kotalı tarife son derece uygun fiyatıyla dikkat çekmektedir. 49,90 TL olan aylık ücretiyle dikkat çeken kampanya 24 ay taahhütlü olarak sunuluyor.

  Eğer eko aile paketini seçerseniz aylık olarak 59,90 TL ödeyeceğiniz bu kampanya içerisinde Limitsiz internet olurken adil kullanım kotası  da 50 GB olarak belirlenmiş. Çocukları da internet kullanan ailelere uygun olan bu seçeneğin üstelik ilk 3 aylık fiyatı sadece 29.90 TL olarak gözüküyor.

  Eğer daha küçük bir aileniz varsa çekirdek aile paketi sizin için uygun olabilir. 69,90 TL aylık ücretiyle 16 Mbps hızıyla dikkat çeken kampanya limitsiz internet kotası sunuyor ve adil kullanım kotası da 75 GB olarak belirlenmiş.

  İlk 3 ay için bu tarifeye sadece 34,90 TL ödüyorsunuz. Genç aile paketleri de aylık 79,90 TL olurken ilk 3 aylık fiyatı sadece 39,90 TL oluyor. Vodafone internet paketlerinin en avantajlı yanı da başka bir operatördeki taahhütünüz için 120 TL karşılama bedeli vermesi oluyor.

  Bu nedenle kablosuz internet için en uygun seçeneklerden birinin Vodafone olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca internet üzerinden hemen başvurabilir ve sadece bir kaç gün içerisinde yeni internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Konu: Vodafone İnternet Avantajlarıyla Hızınız Kesilmesin

   

  Vodafone Fibermax İnternet

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?