0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Vodafone Red Kampanyaları ve Sınırsız Fiber İnternet Şöleni

  15 Kasım 2017
  82 kez görüntülendi
  Vodafone Red Kampanyaları ve Sınırsız Fiber İnternet Şöleni

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Vodafone Red Kampanyaları ve Sınırsız Fiber İnternet Şöleni

  Vodafone Kırklareli abone merkezi, mobil internet, evde internet ve ışık hızında fiber internet kampanyaları ile internet şöleni yaşatıyor.

  Vodafone Red Kampanyaları ve Sınırsız Fiber İnternet Şöleni Ayda 29 TL2den başlayan cazip fiyatlar ve taahhüt boyunca sabit fiyat garantisiyle, evde- işte sınırsız internet keyfi sunuyor.

  Kırklareli şehir merkezi, şehir hizmet bölgeleri ve çevre ilçelerde Vodafone deneyiminden yararlanmak, kesintisiz yüksek internet keyfini sabit fiyat garantisiyle yaşamak için, abone merkezinden başvuru yapabilirsiniz. Online hizmetleri ile kullanıcılarına hızlı ve kolay hizmet sunan Vodafone aboneliğini, web sayfası üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

  Vodafone evde internet kampanyası için; abonelik formunu doldurun. Mobil hizmetler ve fiber internet seçenekleri, konuma süreli telefon hediye paketlerini Vodafone web sayfasından seçebilirsiniz. Telefonla abonelik başvurusu yapabilir, Kırklareli abone merkezlerinden abonelik başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

  Vodafone Maximum İnternet Keyfi

  Vodafone, aboneliği bulunan Vodafone Red müşterilerine özel avantajlarla fiber hızında internet paketi sunuyor. Fiber paket dahilinde ayda sadece 29 TL’ ye Vodafone Red fiber internet paketini alabilirsiniz. Üstelik faturalarda ek sürprizler, ek masraflar çıkartmadan, sabit fiyat garantisiyle sunuyor.  

  ADSL internet kampanyasında Max paketli paketinde; Maxlı evler kampanyası sunuyor. Vodafone Fiber Max paketiyle, ev internetine hediyeli tarifeleri ve en ekonomik fiyatlarını sunuyor.

  Online başvuru yaparak, Kırklareli şehrinde en hızlı abonelik fırsatından yararlanabilir, hızlı bağlantı ve hızlı aktivasyon hizmetiyle sınırsız interneti fiber hızında yaşayabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri, Kırklareli Vodafone satış noktaları veya online abonelik başvurusuyla formu doldurabilirsiniz.

  Yeni başvurularda ve tüm abonelik işlemlerinde Vodafone çağrı merkezinden hizmet sunuluyor. Vodafone mobil satış merkezleri ve tüm satış noktalarından fiber internet, Adsl internet, yalın Adsl ve mobil başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Vodafone Online Abonelik Başvurusu

  Vodafone web sayfası üzerinden; Kırklareli şehrini ve bulunduğunuz ilçeyi seçerek işlem yapabilirsiniz. Bireysel abonelik ve kurumsal abonelik seçenekleriyle, dilediğiniz Vodafone fırsatından online talepte bulunabilirsiniz.

  • Mobil işlemler
  • Evde İnternet& Tv işlemleri
  • Online İşlemler

  İşlem yapmak istediğiniz sekmeden, evde veya işte internet tarifelerinden yararlanabilir, abonelik formunu doldurarak en hızlı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Paket ve kampanya seçimini yaparak, form satırlarını doldurun ve fiber hızıyla sınırsız internet keyfini en üst seviyede yaşayın.

  Konu: Vodafone Red Kampanyaları ve Sınırsız Fiber İnternet Şöleni

   

  Vodafone Red Business 10 Tarifesi 62 TL

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?