0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Vodafone’da Özel Arama Hizmetlerinden Faydalanın!

  03 Kasım 2017
  41 kez görüntülendi
  Vodafone’da Özel Arama Hizmetlerinden Faydalanın!

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Vodafone’da Özel Arama Hizmetlerinden Faydalanın!

  Başta Vodafone Bursa abone merkezi gibi tüm bayilerinin adres bilgilerini paylaşması söz konusudur. Akabinde de müşterilerin adresleri kapsamında abonelik işlemleri için şubelere yer vermesi temel alınır.

  Vodafone’da Özel Arama Hizmetlerinden Faydalanın! Ancak şubelerinin yanı sıra online hizmetlerinden de faydalanmanız mümkün olmakta.

  Şöyle ki online olarak da formlarının doldurulması ve görüşmelere yer verilmesi temel alınır. Bunun için de internet kanalı üzerinden;

  • ‘Sizi arayalım’ seçenekleri çerçevesinde formlarına erişim sağlayabilirsiniz.
  • Formlarından başta isim ile soy isim bilgilerinin girilmesi talep edilir.
  • Telefon numaralarının ise başında sıfır olmadan yazılması önem arz ediyor.
  • Son olarak ise il tercihleri kapsamında formunu göndermeniz gereklidir.

  Geçerli formlarından yana müşterilerin internet kampanyalarına yönelik bilgi sahibi olmaları sağlanır. Şöyle ki danışmanlar üzerinden görüşmelere geçiş yapmanız ve arkasından da abonelik şartlarını değerlendirmeniz esas alınacaktır.

  Gençlere Özel Yalın İnternet Fırsatları

  Telefonsuz internet hizmetlerine yönelik ilk 3 ay indirim seçeneklerine yer verilmesi temel alınıyor. Şöyle ki müşterilerin ilk 3 ay boyunca daha uygun fiyatlardan bağlantılara yer vermeleri söz konusudur.

  Bu anlamda hem aile hem de genç paketlerinin yer aldığını göreceksiniz. Gençlere özel tarifeleri olarak karşınıza çıkacaklar ise;

  -Genç Aile Paketi; Paketi kapsamında ilk 3 ay sadece 39.90 TL olarak fiyatlarına yer verilmesi temel alınır. Arkasından da 79.90 TL değerinin sunulması söz konusudur.

  24 Mbps olacak şekilde de hızlarının açıklamalarını paylaşmaya devam ediyor. Son olarak adil kullanımları için sınırları da 100 GB şeklinde ifade edilir.

  -Öğrenci İnternet Paketi; Geçerli paketlerine yönelik ilk 3 aylık ödemelerin 39.90 TL olarak yapılması gereklidir. Devamında da 79.90 TL şeklinde olan tutarlarını gözler önünde seriyor.

  Sonrasında 24 Mbps şeklinde hızlarının ve 100 GB AKN değerlerinin de ifade edildiğini göreceksiniz. Diğerlerinden farklı olarak taahhüt süresi ise 12 aydır.

  Genç Profesyonel Paketi; Yalın internet sahibi olmak isteyenlerin profesyonel paketlerden de ilk 3 ay 49.90 TL’den başlayan fiyatlarla faydalanmaları sağlanacaktır. 50 Mbps hız seçeneklerinin arkasından 150 GB olarak da AKN sınırlamalarına yer verilir.

   

  Konu: Vodafone’da Özel Arama Hizmetlerinden Faydalanın!

   

  Vodafone FiberMax

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?