0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Yalın İnternet Kampanyaları Göz Dolduruyor

  09 Ekim 2017
  73 kez görüntülendi
  Yalın İnternet Kampanyaları Göz Dolduruyor

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Yalın İnternet Kampanyaları Göz Dolduruyor

  Yalın internet sahibi olmak için sabit hatta ihtiyacınız bulunmuyor. Direk olarak size uygun paketlerden birini tercih ederek ilerlemeniz mümkün olmakta.

  Öyle ki D-Smart, Vodafone ya da TTnet gibi firmaların pek çok kampanyaya ev sahipliği yaptığı açıktır.  Bunlar arasından istediğinizi tercih ederek erişime yer vermeniz söz konusudur. Örneğin TTnet yalın internet imkanlarına yönelik sabit aylık fiyatın 18 TL’ye kadar düştüğünü göreceksiniz. Hem kotalı hem de limitsiz seçeneklerinden herhangi birisini tercih ederek yalın ADSL erişimlerinden faydalanabilirsiniz.

  ⇒ Yalın İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  D-Smart Yalın İnternet Avantajları

  D-Smart yalın internet ücretine yönelik bedava olanaklarını sunmaya devam ediyor. Üstelik bu ücretin yanı sıra aktivasyon bedeline ve damga vergisine de yer verilmediğini göreceksiniz. İlk abone olduğunuz ayın internet tutarını da ödemelerine gerek yoktur. Öyle ki tüm bu avantajları çerçevesinde yalın ADSL kampanyalılarını duyurmaya da devam ettiğini söylemek gerekir. Bu anlamda karşınıza çıkacak olan yalın internet fiyatları ise;

  • 10 Mbps hıza sahip 50 GB Limitsiz internetine özel olarak 49 TL değerini gösteriyor.
  • Yine 50 GB olarak 8 Mbps hıza yer verilen paketinin ücreti de 56 TL değerindedir.

  Herhangi bir iç kurulum ücretinin dahi talep edilmediğini baştan söylemek gereklidir. Tek fıyat ve net fatura politikasına yer veren firmalar arasındadır. HD kalitesinde internet erişimlerinden faydalanmanız temel alınacaktır. Dilediğiniz kampanya üzerinden herhangi bir telefon aboneliği olmadan da internete yer vermeniz mümkün. Üstelik tercih ettiğiniz paketin ilk ayı da hediye olarak verilecektir.

  ⇒ Yalın İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Diğer Yalın İnternet Firmaları Hangileri?

  Ön plana çıkan diğer firmalar ise Vodafone ile Superonline olarak biliniyor. Her ikisinde de farklı yalın internet kampanyalarına yer verilmesi söz konusudur. Hız, kota ya da diğer tüm içeriklere bağlı olarak da paketlerin fiyat aralıklarında değişimler meydana gelecektir. Bu değişimleri de göz önünde bulundurarak tercihte bulunmanız temel alınır. Örneğin Vodafone için en az 49.90 TL’den başlayan fiyatlarla kampanyaların duyurularına yer verilir. Superonline üzerinden de kampanya fiyatlarının 69,90 TL’den başladığını göreceksiniz. Öyle ki tüm kampanyaların içeriklerini de göz önünde bulundurmanız ve seçmeniz daha doğru olacaktır.

  ⇒ Yalın İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Yalın İnternet Kampanyaları Göz Dolduruyor

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?