0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Yıldız Telekom İle İnternet Fırsatları

  15 Kasım 2017
  521 kez görüntülendi
  Yıldız Telekom İle İnternet Fırsatları

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Yıldız Telekom İle İnternet Fırsatları

  Yıldız Telekom indirimli tarifeler sunan bir firmadır.

  Yıldız Telekom İle İnternet Fırsatları Kullanıcılar için evde internet hizmeti sunan firma, farklı kampanyalar ile kullanıcıların sorunsuz bir şekilde internete erişebilmesini sağlamaktadır.

  Kullanıcılar istediği paketi kolaylıkla seçebilir. İstanbul’un Avrupa ve Asya kıtasında bir çok şubesi olan Yıldız Telekom, kota koymadan sınırsız internet fırsatı vermektedir. Bu sayede kullanıcılar evde istediği şekilde interneti kullanabilir. Bunun yanı sıra sunulan hizmetler bireysel ve kurumsal olarak değişkenlik göstermektedir. Ayrıca isteğe göre taahhütlü veya taahhütsüz yapılabilmektedir.

  Yıldız Kampanyası

  Kullanıcıların eve internet bağlatmak için tercih ettiği kampanyalardan biri Yıldız kampanyasıdır. Kampanyaya göre 24 Mbps ile 50 Gb limitsiz internet fırsatı verilmektedir. Kullanıcılara sunulan bu tarife, 69 tl’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

  Mbps veya Gb arttıkça fiyatlarda da değişiklikler görülebilmektedir. Öncelikle başvuru esnasında ihtiyaç duyulan kota belirlenir. İnternet limitsiz sunulsa da, belli bir kotaya ulaştıktan sonra hız da düşmeler yaşanmaktadır.

  Sistem tarafından kontrol edilen internet sistemleri, kota aşımında kullanıcıyı bilgilendirmektedir. Ayrıca taahhütlü fiyatlar 69 tl iken, taahhüt yaptırmayan kullanıcılara aylık 79 tl fatura kesilmektedir. Bu da sözleşme arasındaki ücret farkını göstermektedir.

  Kampanya Detayları Nedir?

  Yeni ve eski kullanıcılar tarifelerden yararlanabilmektedir. Bunun yanı sıra, kullanıcıların telekominasyon olarak Yıldız Telekom’u kullanması daha farklı kampanyalara yönlendirebilir. Ayrıca dakika ve sms gibi fırsatlar da sunulmaktadır.

  Fiber internet keyfini yaşamak isteyen kullanıcılar, tarifeleri seçebilir. Sözleşme süresi 24 ay olarak belirlenmiştir. Sözleşme esnasında taahhütnameyi iptal etmek isteyenlerden belli miktarda ücretler alınmaktadır. Kurulum tamamen Yıldız Telekom’a aittir.

  Bu nedenle ücret alınmamaktadır. Aynı şekilde sözleşme yapan kullanıcılar, aktivasyon ücretinden de muaf tutulmaktadır. Sözleşme süresince fiyatta artma veya azalmalar görülmemektedir. İnternetin ne kadar kullanıldığı limitsiz olduğu için önemli değildir ve fatura ücretini etkilemektedir.

  Bu nedenle kullanıcılar hızlı interneti istediği şekilde kullanabilir. Modem almak isteyenler, modem çeşidine göre aylık ücret ödeyebilir. Normal modemler kurulum sırasında ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Fakat VDLS modemlerinden aylık ücretler alınır ve ücret faturaya yansıtılır. Bu seçim kullanıcıya aittir.

  Konu: Yıldız Telekom İle İnternet Fırsatları

   

  Yıldız Telekom İle İnternet Fırsatları

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Erdogan dedi ki:

   Eve internet istiyorum,burada fiat yok.

  2. Ali bolak dedi ki:

   Denizli ilinde hizmetiniz varmı

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?